9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

В Одеському порту побудують новий контейнерний термінал за 188 млн грн

ТОВ «Маст-Буд» виграло тендер на будівництво контейнерного термінала на Карантинній гавані ДП «Одеський морський торговельний порт» з пропозицією за виконання робіт 187,7 млн ​​грн.

Про це свідчить відповідна інформація в системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Одеська філія ДП «Адміністрація морських портів України» оголосила відповідний тендер наприкінці вересня. Проєкт має бути реалізований до кінця 2022 року.

Згідно з документацією, переможець зобов’язаний виконати будівництво першої черги (гідротехнічних споруд) контейнерного термінала в Карантинній гавані шляхом штучно створеної території. Зокрема, роботи із влаштування постелі на дільниці №4 обгородженого хвилелому, посилення Рейдового молу.

Реалізовуваний  комплекс включає відновлення постелі хвилелому на ділянці довжиною 90 м під 4 масиви-гіганти (південна голова хвилелому), а також посилення Рейдовою гавані довжиною 60 м.

В аукціоні також брало участь ТОВ «МорБудПроект» з пропозицією 187,8 млн грн. Тепер переможець має надати додаткову документацію для укладення контракту на виконання робіт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають