9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

В курортний сезон квитки на рейс «Київ-Херсон» розпродані на місяці вперед

Попри наявність безвізового режиму, великою популярністю серед українців користуються і вітчизняні курорти. Так, квитки у напрямку «Київ-Херсон» розпродані на два місяці вперед.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на DATA.UA.

Популярність авіаційного маршруту обумовлена вдалою бізнес-моделлю: пасажир отримує можливість за порівняно невеликі гроші оперативно дістатися до місця призначення. Про це в інтерв’ю розповів секретар громадської ради при Державіаслужбі Богдан Долінце.

«Тут грає роль кілька складових — збалансована вартість перевезення, і велику роль відіграє сезонний фактор. Якщо говорити про південних напрямках, то в літній сезон вони мають приріст пасажиропотоку. Крім того, ці аеропорти приймають чартерні рейси», – говорить він.

За словами експерта, надалі розвиток регіональних маршрутів буде залежати від стану інфраструктури та економічних можливостей українців.

«Велику роль відіграє стан інфраструктури в аеропортах і готовність приймати та обслуговувати найбільш популярні літаки – Boeing 737 і Airbus 320 і 321. Важливу роль відіграє наявність ресурсів у населення для того, щоб дозволити собі велику кількість перельотів», – каже Богдан Долінце.

Маршрут «Київ-Херсон» був відкритий у 2017 році, рейс обслуговує авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України». Ціна квитка починається від 1600 грн в обидві сторони.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають