9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 20 Травня, 2022

Усть-Дунайський морський торговельний порт планують приватизувати у першому кварталі 2022 року

Фонд держмайна України (ФДМ) планує забезпечити умови для приватизації ДП “Усть-Дунайський морський торговельний порт” у першому кварталі 2022 року.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

У Фонді зазначили, що після включення єдиного майнового комплексу ДП “Усть-Дунайський морський торговельний порт” до переліку об’єктів малої приватизації було проведено інвентаризацію майна підприємства.

Встановлено необхідність оформлення документів, що засвідчують право власності на нерухомість. Нині їхнє оформлення триває.

Крім того, вирішується питання зняття арешту з плавзасобів підприємства, щоб забезпечити максимальну вартість об’єкта на майбутньому аукціоні.

“Регіональне відділення ФДМ спільно з керівництвом ДП здійснює всі необхідні заходи для забезпечення успішної приватизації Усть-Дунайського порту в першому кварталі 2022 року”, – повідомили у ФДМ.

При цьому у ФДМ також додали, що всі перераховані вище перешкоди можуть бути усунені при прийнятті комплексного законопроєкту №4572, який зараз перебуває на розгляді комітетів перед другим читанням.

У законопроєкті, зокрема, передбачено розблокування приватизації обтяжених арештами активів, яке технічно неможливе сьогодні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають