9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

ДМЗ «Карпати» виготовив 50 вагонів-хоперів для «НІБУЛОНу» на замовлення USAID

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» закупив для потреб «НІБУЛОНу» 50 сучасних вагонів-хоперів, кожен із яких може перевозити до 70 тонн зерна.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення компанії.

Їх виготовили на Дослідно-механічному заводі «Карпати» (Львівська область).

Перші 10 вагонів уже доставлені, завантажені зерном та готуються до подальшого транспортування агропродукції через Ізмаїл у країни, що потерпають від голоду, для подолання продовольчої кризи у світі.

«В умовах, коли росія блокує морські шляхи експорту з України агропродукції, а 12 річкових портів «НІБУЛОНe», що розташовані на Південному Бузі та Дніпрі, заблоковані, маємо зробити все можливе, щоб зберегти робочі місця на річкових портах, що залишилися без води й відрізані від логістики. Для цього потрібно зерно з річкових портів доставляти до найближчої залізничної станції і звідти відвантажувати на вагони для подальшого експорту через порти Одеського регіону. Завдяки Проєкту USAID «Економічна підтримка України», у межах якого були закуплені нові сучасні вагони, це стало можливим. Ми сподіваємось на подальшу підтримку донорів шляхом надання вагонів для кожного заблокованого порту. До блокади через Дніпро та Південний Буг перевозили понад 15 млн тонн вантажів на рік, із яких понад 4 млн тонн – зернові. Зараз украй важливо відновити транспортування цих обсягів української агропродукції», – зазначив Михайло Різак, директор із взаємодії з органами державної влади та питань сталого розвитку «НІБУЛОН».

blank
Виготовлені ДМЗ «Карпати» вагони для «НІБУЛОНу» на замовлення USAID. Фото: Нібулон

У компанії також подякували «Укрзалізниці» за сприяння трансферу українського зерна до світових ринків.

«Ваша допомога уможливлює рух нових вагонів із зерном швидко й безперешкодно до мети!», – написали у пресслужбі «НІБУЛОНу».

Допомога агровиробникам та інфраструктурним компаніям є частиною Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні, яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку. Вона спрямована на те, щоб допомогти Україні збільшити потенціал для виробництва, зберігання, транспортування та експорту зерна.

Останні новини:

Зараз читають