9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Укрзалізниця замовила розробку способу перевірки вагонів безпілотниками

Філія “Центр сервісного забезпечення” виклала звіт про укладений договір на послуги з оренди безпілотних літальних апаратів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на zbk.org.ua.

Згідно з договором безпілотник Observer-smp має виконати польотне завдання залізничників. Суть завдання полягає в створені, на базі отриманих від польоту даних, ортофотоплану для  проведення демонстраційного показу заходів по дистанційному обстеженню рухомого складу вантажного поїзда за допомогою безпілотного літального апарату Observer-smp.

Тобто виконавець має виконати ортофотоплан та дати свої пропозиції зі способу перевірки вантажних поїздів безпілотником. Ця послуга обійшлась “Укрзалізниці” в 840 тис грн.

Постачальником послуг без конкуренції стало ТОВ “Дефси”, яке належить двом офшорним фірмам з Кіпру та киянину Вадиму Плетньову. Дана фірма являється запатентованим розробником безпілотника Observer-smp. Таким чином фірма ТОВ “Дефси” стане розробником перевірки вантажних поїздів за допомогою свого власного безпілотника та в майбутньому без конкуренції може стати єдиним можливим постачальником даних літальних апаратів для залізниці.

Останні новини:

Зараз читають