9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Укрзалізниця збільшила кількість візків для євроколії у 10 разів

З початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України Укрзалізниця збільшила кількість візків для перестановки рухомого складу на колію стандарту 1435 мм майже у 10 разів.

Про це розповів заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов під час наради із представниками агроринку, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Rail.insider.

Внаслідок збройної агресії РФ та блокування портів українському агробізнесу довелося перебудовувати логістику. Більшість відправників збіжжя спрямували свої вантажі через прикордонні переходи та зіткнулися з проблемою нестачі візків для перестановки рухомого складу на євроколію.

Як розповів Валерій Ткачов, наприкінці лютого УЗ мала 300 візків для перестановки вагонів. Проте через постійну потребу довелося збільшувати цю кількість. Наразі вона становить майже 2,9 тис. візків на п’яти пунктах перестановки.

Більш ніж половина зазначеної кількості (1,6 тис. одиниць) закріплені за пунктами перестановки на станції Вадул-Сірет. Проте прикордонний перехід із Румунією продовжує відчувати нестачу візків. Це пов’язано передусім із простоюванням вагонів у чергах до румунського порту Констанца. За даними представника УЗ, наразі оборот рухомого складу на цьому напрямку перевищує 17 діб.

За його словами, збільшувати кількість візків далі наразі неможливо, адже не вистачить місця для їхнього зберігання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають