9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

“Укрзалізниця” вводить послугу перевезення вантажів з узгодженими термінами та обсягами

АТ “Укрзалізниця” з січня 2021 року запроваджує новий продукт для своїх клієнтів — послугу перевезення вантажів у вагонах УЗ з узгодженими термінами та обсягами із застосуванням системи ProZorro.Продажі. На першому етапі реалізації проєкту послуга буде доступна для піввагонів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

З урахуванням нововведень, 30 грудня була оприлюднена нова редакція Договору про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом. Зміни в Договір набирають чинності з 30 січня наступного року.

Відзначається, що проєкт з перевезення з узгодженими термінами та обсягами реалізується на термін один або три роки, починаючи з січня 2021 року. Оголошення про продаж послуги будуть публікуватися на сайті ЦТЛ у вкладці ProZorro.Продажі або за посиланням.

blank

Згідно з представленою ЦТЛ презентацією, мінімальна ставка плати за використання піввагона складе 480 грн/добу. При цьому УЗ зобов’язується забезпечити клієнта порожнім рухомим складом на 100%, а також забезпечити рівномірне щомісячне навантаження з можливим відхиленням +/- 5%. Ціна реалізації лота буде залишатися незмінною відповідно до тієї, яка зафіксована за результатами торгів. Однак для договорів терміном дії понад 1 року будуть застосовуватися коригування в залежності від курсу долара.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають