9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

“Укрзалізниця” за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник минулого року. Більшість з цих вантажів використовується для будівництва і ремонту автомобільних доріг України.

Про це повідомив в.о. голови правління АТ УЗ Іван Юрик, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зокрема, за першу половину поточного року компанія наростила в порівнянні з січнем-червнем 2020 року на 32,5% – до майже 14 млн тонн – перевезення природного каменю. До вказаного роду вантажів належить також щебінь, який використовується для будівництва автодоріг.

Крім того, перевезено майже 3,8 млн тонн землі, піску і глини-сировини, що на 9,3% більше відповідного періоду минулого року.

“Завдяки залізниці мінімізовані перевезення зазначених вантажів на далекі відстані автотранспортом, що захищає дороги від руйнування”, – зазначив керівник компанії.

Крім того, за словами Івана Юрика, “Укрзалізниця” реалізує ряд інфраструктурних проєктів.

“Для збільшення транспортування вантажів в порти зараз йде реконструкція ділянки Чорноморська – Берегова, проводиться електрифікація експортного європейського напрямку Ковель – Ізов – Держкордон, оголошений тендер на добудову Дарницького моста в Києві та вже в цьому році компанія планує приступити до електрифікації ще одного важливого портового напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка”, – підсумував глава “Укрзалізниці”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають