9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Укрзалізниця запропонує сервіс рівня дипломатів для звичайних пасажирів

В «Укрзалізниці» заявили про бажання покращити стандарти обслуговування пасажирів. З цією метою в рамках пілотного проєкту пасажирам двох поїздів запропонують нову якість гігієнічних засобів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Подібний сервіс раніше пропонувався для перевезень європейських дипломатів.

Повідомляється, що “пілотні” вагони будуть доступні на рейсах потягів №75/76 Кривий Ріг – Київ та “Потягу до перемоги” (до 13.09.2022 на маршруті №31/32 Запоріжжя – Львів).

У вагонах цих поїздів в туалетах замість кускового мила буде піна в автоматичних дозаторах; встановлено більш зручні тримачі для туалетного паперу та оновлено сам папір; у вбиральнях будуть одноразові накладки на унітази; дозатори паперових рушників.

blank
Фото: Укрзалізниця

«Але і це ще не все: у рамках пілоту ми запропонуємо пасажирам скористатися гігієнічними наборами з одноразовими капцями, вологими та сухими серветками, зубною щіткою та пастою, гребінцем для волосся», – розповіли в «Укрзалізниці».

blank
Фото: Укрзалізниця

Перевізник пояснює, що пасажири плацкартних та купейних вагонів зможуть придбати у провідника, а для пасажирів вагонів люкс (СВ) цей набір буде включено до вартості квитка.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають