9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Укрзалізниця та польська PKN Orlen постачатимуть пальне до України

АТ «Укрзалізниця» та одна із найбільших нафтопереробних компаній Східної Європи PKN Orlen (Польща) домовились про стратегічне співробітництво. Польська компанія постачатиме дизельне пальне для потреб української економіки.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерство інфраструктури України.

«Ми розуміємо, що розв’язати проблему нестачі пального виключно силами бізнесу дуже складно. Тому разом з Прем’єр-Міністром України Денисом Шмигалем та урядовою командою було прийнято рішення про залучення на український ринок великих нафтових компаній та підписання з ними прямих довгострокових договорів. АТ «Укрзалізниця» була визначена державним імпортером палива для потреб економіки», – розповів Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Повідомляється, що наразі вже є домовленості про довгострокову співпрацю з польською компанією PKN Orlen. Це одна з найбільших нафтопереробних компаній в Східній Європі.

У Мінінфраструктури кажуть, що йдеться як про системне, так і про оперативне постачання пального.

blank

«Плануємо, що вже найближчим часом зможемо забезпечувати ключові потреби країни у пальному – потреби Збройних Сил України, аграріїв, промисловості та цивільного населення. Вдячний нашим польським друзям за системну співпрацю та непохитну підтримку у боротьбі з російською агресією», – підсумував Кубраков.

Нагадаємо, у травні Міністерство інфраструктури України та Міністерство інфраструктури Польщі домовилися про скасування дозволів для усіх перевізників, які перевозять пальне.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають