9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

«Укрзалізниця» представила проєкт оновленого плацкартного вагона

У Києві було представлено концепт оновленого плацкартного вагона, який в “Укрзалізниці” називають “капсульним”.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Під час форуму “Велике будівництво: нова залізниця” голова “Укрзалізниці” Олександр Камишин заявив, що розробку концепту вагона, в якому всі пасажири матимуть рівні умови перебування, компанія планує у 2022 році.

У вагоні передбачено 52 місця збільшених розмірів (довжина 1920 мм, ширина 710 мм). Полиці будуть розташовані вздовж вагона. У варіанті планування вагона всі пасажири будуть мати рівні умови перебування та однаковий набір функціональних пристроїв: у кожного буде свій стіл, панель управління освітленням з нічним підсвічуванням, індивідуальним світильником, розеткою з роз’ємом USB. “Капсульність” досягатиметься використанням шторок на кожному пасажирському місці.

В УЗ заявляють, що внутрішнє обладнання інтер’єру виконане з урахуванням сучасних вимог щодо комфортної подорожі. Наприклад, використано металеві перегородки каркасного типу та полімерні панелі. Металева стеля у вагоні пожежобезпечна, обладнана вбудованими світлодіодними світильниками.

Надалі при доопрацюванні проєкту на вагони планується встановлення такого обладнання як система кондиціювання з індивідуальним керуванням, система екологічно чистого туалету, нове електрообладнання, опалення, водопровід, сервісне обладнання.

Проєкт підготовлено АТ “Дніпровагонрембуд” (АТ “Дніпровський завод з ремонту та будівництва пасажирських вагонів”).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають