9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

«Укрзалізниця» перевезла перший у 2023 році мільйон тонн зерна

В «Укрзалізниці» відзначають позитивну динаміку навантаження і перевезень на початку 2023 року вантажів загалом та аграрної продукції зокрема.

Про це йшлося в ході онлайн-наради із представниками ринку зернових перевезень у четвер, 12 січня, передає Промисловий Портал з посиланням на Rail.insider.

«Ми бачимо, що поступово економіка оживає, і ми спостерігаємо загальне збільшення навантаження на мережі. Останні кілька днів ми вантажимо понад 320 тис. т на добу», — зазначив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Зокрема, за статистикою УЗ, 11 січня навантаження на залізничній мережі становило 334 тис. т.

Щодо навантаження зернових, то воно нерівномірне протягом тижня та в середньому дорівнює 77 тис. т на добу.

Проте, навантаження аграрної продукції подекуди близьке до показників минулого року і станом на сьогодні у 2023 році уже є перший експортований залізницею мільйон тонн зерна.

«За 11 діб в експортному сполученні перевезено 1 млн 70 тис. т зернових вантажів. При цьому через морські порти експортовано 738 тис. т, а в напрямку західних прикордонних переходів – 332 тис. т», —  наголосив Валерій Ткачов.

Він додав, що, у разі збереження таких темпів, до кінця поточного місяця буде перевезено близько 3 млн т зерна.

В УЗ також додали, що продовжує зменшуватися загальна черга з вагонів у напрямку інших країн. Наразі вона скоротилася до 18 тис. одиниць. Менше прямує до західних прикордонних переходів і зерновозів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають