9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

“Укрзалізниця” перевезла 46 млн тонн кам’яного вугілля з початку року

“Укрзалізниця” перевезла партію вугілля, яке прибуло в Україну з США та Колумбії, яке доставило перше із семи законтрактованих суден для сталої роботи енергосистеми України. Також компанія готова до перевезення другої партії вугілля, що розвантажується в порту Південний.

Про це повідомив голова правління АТ УЗ Олександр Камишин, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“У порту Південний розвантажується друге судно з вугіллям, і “Укрзалізниця” забезпечить його перевезення, як і наступні законтрактовані обсяги палива”, – зазначив він.

Загалом за підсумками січня-листопада 2021 року АТ “Укрзалізниця” наростило перевезення стратегічно важливого вантажу – кам’яного вугілля – на 4,9 % у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року – до 45,9 млн тонн.

Так, за звітний період внутрішні перевезення кам’яного вугілля по Україні склали 26,3 млн тонн, імпортні перевезення – 17,6 млн тонн, транзитні – 1,85 млн тонн.

У листопаді обсяг перевезеного “Укрзалізницею” вугілля склав 4,3 млн тонн, з яких усередині країни – 2,4 млн тонн, імпорт – 1,7 млн ​​тонн, транзит – 174 тис. тонн.

В цілому, перевезення вантажів компанією в січні-листопаді 2021 року склали 287 млн ​​тонн, що на 3% більше за аналогічний період 2020 року. У листопаді перевезення вантажів зросли на 2,3% – до 28,6 млн тонн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають