9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Укрзалізниця долучається до світового тренду Open Data та відкриває ключові дані для стейкхолдерів

АТ «Укрзалізниця» реалізує проєкт УЗ Open Data, який забезпечить прозорість компанії та відкритість основних даних товариства для ключових груп стейкхолдерів.

По це під час Міжнародного форуму інфраструктури та транспорту Mintrans Forum 2021 сказав голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Керівник Укрзалізниці зазначив, що сьогодні компанія робить великий крок до прозорості АТ «Укрзалізниця» – долучається до світового тренду Open Data та відкриває ключові дані для стейкхолдерів.

«Коли світ живе block chain, machine learning та big data, ми досі працюємо з таким об’єктом залізничної культурної спадщини, як оперативно-добовий звіт, що складається з 18 сторінок табличної інформації. Але ми стаємо прозорішими для всіх на шляху до диджиталізації, робимо значну частину цих даних відкритими та вони є доступними онлайн», – зазначив очільник Укрзалізниці.

За його словами, інтерактивні dashboards доступні для працівників на екранах у головному офісі АТ «Укрзалізниця». Ці інформаційні панелі оновлюються щоранку та містять понад 10 ключових параметрів контролю за діяльністю товариства за минулу добу. Наприклад, це можуть бути оперативні звіти з:

  • навантаження та вивантаження вагонів;
  • обігу вантажних вагонів;
  • кількості вагонів та локомотивів, задіяних у перевезеннях;
  • наявності дизельного пального;
  • проведення аукціонів та їх переможців.

«Ми бачимо навантаження, ми бачимо роботу локомотивів, це інформація по всіх рівнях Укрзалізниці, і вона надає повну картину про те, що відбувається в компанії», – розповів Камишін.

Також, вся оперативна аналітична інформаціія публікується на офіційному сайті компанії, тож користуватися нею можуть всі охочі.

В АТ «Укрзалізниця» зауважують, що проєкт УЗ Open Data є першим кроком на шляху до цифровізації компанії, яка дозволить їй бути більш сучасною та швидкою в прийнятті рішень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають