9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Укрзалізниця 2019 року перевезла рекордні понад 40 мільйонів тонн зернових

«Укрзалізниця» за 2019 рік перевезла понад 40 млн тонн зернових вантажів, що на 20,1 % більше показника 2018 року. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на mind.ua.

Як зазначив на своїй сторінці у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, в Україні спостерігається щорічне збільшення врожаю зернових і тому «Укрзалізниця» впровадили графікові маршрути, а власники елеваторів збільшили обсяги інвестицій у свою інфраструктуру.

«Минулого року ми перейшли до системної маршрутної роботи. Близько 180 станцій переорієнтувалися на маршрутні відправки. Окрім того, впровадили ефективну модель графікових маршрутів, коли вантажний поїзд відправляємо чітко за розкладом», – повідомив Кравцов.

Як уточнили у прес-службі «Укрзалізниці», у грудні 2019 року було запропоновано ринку понад 500 графікових маршрутів, що дозволило удвічі пришвидшити обіг вагона, до 6-7 діб, і збільшити швидкість доставляння зерна на експорт.

Загалом впродовж минулого року на експорт перевезено 35,3 млн тонн, що на 30 % більше, ніж у 2018 році.

Також, за словами керівника компанії, такий підхід дозволив покращити планування перевезень – «Укрзалізниця» вчасно отримує інформацію, коли вантаж зайде в порт та вивантажиться зерно.

«Впродовж цієї зими «Укрзалізниця» навантажила близько 1800 вагонів-зерновозів на добу – це досить високі показники. Проте «Укрзалізниця» планує і надалі збільшувати обсяги перевезень, шляхом кращої координації дій з аграріями, портовиками та всіма учасниками ринку щодо прискорення технологічних процесів розвантаження вагонів», – наголосив голова правління «УЗ».

Ще один важливий та дієвий механізм збільшення ефективності реалізації послуги на перевезення в зерновозах власності «Укрзалізниці» за маршрутними відправками – аукціони в системі «ProZorro.Продажі.»

Наразі робочий парк вагонів-зерновозів налічує близько 28 тисяч одиниць, повідомили у пресслужбі компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають