9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Жовтня, 2021

“Укртранслізинг” торік отримав 35 мільйонів гривень чистого прибутку

 • Приватне акціонерне товариство “Лізингова компанія “Укртранслізинг” підбило підсумки за результатами фінансово-господарської діяльності у 2020 році.

  Як повідомили у компанії, в умовах кризових явищ 2020 року ПрАТ вдалося завершити рік з чистим прибутком у розмірі 35 мільйонів гривень, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  У четвер, 22 квітня, відбулися річні загальні збори акціонерів ПрАТ “Укртранслізинг”, на яких було прийнято рішення про розподіл отриманого у 2020 році чистого прибутку і виплату дивідендів акціонерам. На виплату дивідендів буде спрямовано 30% чистого прибутку компанії.

  Також наголошується, що за результатами 2020 року “Укртранслізинг” перерахував до бюджетів усіх рівнів понад 80,7 мільйона гривень:

  • до державного бюджету було перераховано 76,9 млн грн, В тому числі ПДВ 29,4 млн грн;
  • місцеві бюджети були поповнені на суму 2,2 млн грн;
  • єдиний соціальний внесок склав 1,6 млн грн.

  У найближчому майбутньому діяльність ПрАТ “Укртранслізинг” буде зосереджена на оптимізації бізнес-процесів з метою мінімізації негативного впливу кризових явищ, що продовжуються й у 2021 році.

  Зазначимо, що в докризовому 2019 році “Укртранслізинг” отримав прибуток у розмірі 182,4 млн грн.

  “Укртранслізинг” – компанія державно-приватного партнерства. Основними акціонерами ПАТ є АТ “Укрзалізниця” (47,67%) і ТОВ “Лемтранс” (49,95%).

  ПрАТ “Укртранслізинг” було створено з метою забезпечення підприємств залізничного транспорту рухомим складом та підтримки вітчизняних підприємств транспортного машинобудування. На сьогодні основним напрямком діяльності Товариства є надання послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом для сільськогосподарських та промислових підприємств.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Зараз читають

  Метінвест подарував ЦГЗК новий пасажирський автобус

  На ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» з'явився новий пасажирський автобус Otokar Territo U. Це подарунок співробітникам від генерального...

  Укрзалізниця оголосила тендер на проведення підводного обстеження 14 залізничних мостів

  Регіональний філіал "Придніпровська залізниця" АТ "Укрзалізниця" оголосила тендер на проведення обстеження 14 мостів і має намір залучити...

  В Україні зафіксоване рекордне падіння виробництва солодощів

  Про це заявив президент асоціації “Укркондпром” Олександр Балдинюк, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УНН.

  Wizz Air базуватиме в Україні 11 літаків

  Угорський авіаперевізник Wizz Air має намір базувати в Україні 11 літаків.Про це повідомив...