9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

“Укртранслізинг” торік отримав 35 мільйонів гривень чистого прибутку

Приватне акціонерне товариство “Лізингова компанія “Укртранслізинг” підбило підсумки за результатами фінансово-господарської діяльності у 2020 році.

Як повідомили у компанії, в умовах кризових явищ 2020 року ПрАТ вдалося завершити рік з чистим прибутком у розмірі 35 мільйонів гривень, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

У четвер, 22 квітня, відбулися річні загальні збори акціонерів ПрАТ “Укртранслізинг”, на яких було прийнято рішення про розподіл отриманого у 2020 році чистого прибутку і виплату дивідендів акціонерам. На виплату дивідендів буде спрямовано 30% чистого прибутку компанії.

Також наголошується, що за результатами 2020 року “Укртранслізинг” перерахував до бюджетів усіх рівнів понад 80,7 мільйона гривень:

  • до державного бюджету було перераховано 76,9 млн грн, В тому числі ПДВ 29,4 млн грн;
  • місцеві бюджети були поповнені на суму 2,2 млн грн;
  • єдиний соціальний внесок склав 1,6 млн грн.

У найближчому майбутньому діяльність ПрАТ “Укртранслізинг” буде зосереджена на оптимізації бізнес-процесів з метою мінімізації негативного впливу кризових явищ, що продовжуються й у 2021 році.

Зазначимо, що в докризовому 2019 році “Укртранслізинг” отримав прибуток у розмірі 182,4 млн грн.

blank

“Укртранслізинг” – компанія державно-приватного партнерства. Основними акціонерами ПАТ є АТ “Укрзалізниця” (47,67%) і ТОВ “Лемтранс” (49,95%).

ПрАТ “Укртранслізинг” було створено з метою забезпечення підприємств залізничного транспорту рухомим складом та підтримки вітчизняних підприємств транспортного машинобудування. На сьогодні основним напрямком діяльності Товариства є надання послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом для сільськогосподарських та промислових підприємств.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають