9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Торік «Укрпошта» збільшила обсяги експортних відправлень на 27%

«Укрпошта», за попередніми даними, за 2021 рік опрацювала та доставила до країн світу 4,7 млн ​​кг експортних відправлень. Показники, у порівнянні з 2020 роком, зросли на 27%.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що найбільше українці у 2021 році відправляли посилки до США, Великобританії, країн ЄС, Канади, Австралії та Японії.

«Хоча 2021 рік для міжнародної поштової логістики був дуже складним, тому що пасажирське авіасполучення, на жаль, не відновилося в достатньому обсязі, торік «Укрпошта» змогла втримати зростання експорту та майже на третину збільшила доставку експортних міжнародних відправлень. Завдяки партнерам – авіакомпанії Windrose Airlines продовжили чартерну програму в США та відправили до аеропорту Нью-Йорка 96 чартерних вантажних прямих рейсів Київ-Нью-Йорк. Доставку на інші напрямки нам забезпечило партнерство з 15 пасажирськими авіалініями», – зазначила директор департаменту міжнародних операцій компанії Юлія Павленко.

Також повідомляється, що в рамках чартерної програми з авіакомпанією Windrose Airlines для «Укрпошти» виконуються рейси до США на літаках різної конфігурації, що забезпечують надходження 70% експортних відправлень без перезавантаження у транзитних аеропортах.

«Чартерна програма доповнює можливості транспортування на пасажирських рейсах. «Укрпошта» має партнерство з провідними авіакомпаніями, серед яких МАУ, Turkish Airlines, LOT, KLM, Lufthansa, AirBaltic», – додали в компанії.

Для відправки за кордон посилок компанія використовує чотири аеропорти – Бориспіль, Київ імені І. Сікорського, Львів імені Данила Галицького, Одеса. Вони щодня забезпечують до 30 рейсів із експортними відправленнями.

Останні новини:

Зараз читають