9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Укрпошта запустила сервіс експрес-доставки посилок із Польщі

Національний поштовий оператор “Укрпошта” разом із партнерами «SMART Forwarding» та польською компанією «InPost» відкриває новий сервіс доставки посилок за 3-6 днів з часу відправки зі складу у Польщі в Україну.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Укрпошти.

Так, відправка посилки через поштомат “InPost” вагою 10 кг розміром до 19x38x64 см коштуватиме приблизно 37 злотих чи близько 230 грн в еквіваленті. Якщо вартість вкладень одного отримувача в одній поштовій депеші не перевищуватиме митний ліміт у 100 євро, то митне оформлення проводитиметься за спрощеним механізмом. 

Поки працюємо в тестовому режимі, робимо щотижневі доставки, налагоджуємо всі процеси, аби сервіс був максимально зручним для споживачів, – зазначили в Укрпошті.

На відміну від поштового оператора Польщі, який пересилає посилки вагою до 20 кг і вартістю відправлення не вище за 94 євро, сервіс від “Укрпошти” буде доставляти товари вагою до 30 кг без обмеження вартості відправлення. Міжнародні поштові відправлення, вартість яких перевищує митний ліміт у 100 євро, будуть підлягати додатковому оподаткуванню.

Клієнти на сайті Smart Post Global зможуть обрати спосіб відправки з Польщі та доставки в Україні, заповнити митну декларацію, форми про відправника та одержувача, та оплатити замовлення онлайн.

У планах компанії найближчим часом запустити подібні канали міжнародної доставки посилок в Україну з Італії, Великої Британії, Німеччини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають