9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

“Укрпошта” відновлює міжнародне доставлення відправлень пасажирськими рейсами

“Укрпошта” відновлює міжнародне доставлення відправлень прямими пасажирськими рейсами авіакомпаній. Першими в програмі відновлення стали рейси авіакомпаній Lufthansa і KLM.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що Lufthansa доставляє відправлення “Укрпошти” з України в Німеччину, а звідти вони будуть спрямовані в країни Європи, Південної Америки, Південної та Південно-Східної Азії, США, Китай і Японію. KLM доставляє посилки “Укрпошти” в Нідерланди, а звідти — в ПАР, ОАЕ, Нову Зеландію, Австралію, Колумбію, Перу, Панаму та інші країни. Зараз поштові відправлення будуть вилітати п’ять разів на тиждень на рейсах Lufthansa і три рази в тиждень на рейсах KLM.

У компанії повідомили, що оскільки зараз не заявлено відновлення прямих пасажирських рейсів з Києва до Нью-Йорка, “Укрпошта” планує продовжувати чартерну програму з МАУ, щоб забезпечити доставлення в США. Всього в червні авіакомпанія доставить в США посилки на семи прямих рейсах, що виконуються 1-2 рази в тиждень

“Завдяки зазначеним чартерним рейсам “Укрпошта” під час майже повної блокади авіаперевезень забезпечує стабільні терміни надходження відправлень для двох продуктів: “Поштовий експрес” – вагою до 2 кг і EMS (Express Mail Service) – до 30 кг”, – додали в “Укрпошті”.

У компанії уточнили, що до повного відновлення пасажирського авіасполучення “Укрпошта” продовжить використовувати нову логістичну модель для доставлення посилок. З поступовим відновленням регулярного сполучення національний поштовий оператор буде повертатися до перевезення іншими авіалініями, які до карантину доставляли відправлення “Укрпошти” на постійній основі.

“Укрпошта” співпрацює з такими авіакомпаніями, як: Turkish Airlines, LOT, Silk Way, AirFrance, AirBaltic, Brussels Airlines, Austrian Airlines, FlyDubai, “Белавиа”, SAS Airlines и “Елерон”. А також використовує 10 транзитних хабів для перевантаження: Франкфурт, Варшаву, Амстердам, Париж, Лондон, Баку, Дубай, Відень, Ригу і Стамбул”, – підсумували в компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають