9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

“Укрпошта” у травні збільшила кількість закордонних відправлень на 40%

В “Укрпошті” повідомили, що за два місяці карантину перевезли понад 500 тонн відправлень українських експортерів. Орієнтовна вартість перевезеного експорту малого та середнього бізнесу склала понад 40 млн доларів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Якщо у березні падіння обсягу перевезень сягнуло 30% в порівнянні з аналогічними тижнями минулого року, то вже в травні зростання експорту сягнуло 42% до рівня минулого року. З веденням заборони на авіаперельоти національний поштовий оператор перебудував логістику, оскільки 95% пасажирських літаків за даними асоціації IATA, припинили виконувати регулярні рейси.

До введення обмежень 12 авіаліній (MAУ, KLM / AirFrance, AirBaltic, Turkish Airlines, Lufthansa, LOT, Silk Way Airlines, Brussels Airlines, Austrian Airlines, FlyDubai,” Бєлавіа “, SAS Airlines) доставляли відправлення для “Укрпошти” на 32-47 рейсах на добу в залежності від розкладу польотів. в пересилання експортних відправлень були задіяні аеропорти Бориспіль, Київ, Львів та Одеса.

З введенням карантину і забороною на регулярне перевезення “Укрпошта” відпрацювала нову логістичну модель: була запущена щотижнева чартерна програма з авіакомпанією МАУ в Нью-Йорк; запущений ряд регулярних вантажних рейсів спільно з авіакомпанією “Елерон” (зі Львова до Риги, Тель-Авів і Франкфурт); запущена вантажна програма з Turkish Airlines з транзитом в Стамбулі на 38 вантажних і пасажирських напрямках; разом з авіакомпаніями KLM і Lufthansa була переформована доставка в ряд країн Азії, Південної Америки, Близького Сходу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають