9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

“Укрпошта” у 2021 році виплатила майже 50 млн гривень дивідендів до держбюджету

“Укрпошта” виплатила до державного бюджету України 48,6 млн гривень дивідендів за підсумками 2021 року, сума відрахувань становить 30% від чистого річного прибутку, який, згідно з оперативними даними, склав 162 млн гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

В “Укрпошті” зазначають, що за 2021 рік компанія отримала 11,1 млрд грн чистого доходу, що на 21% більше, ніж у 2020 році. При цьому до бюджетів та державних цільових фондів сплачено 3,2 млрд грн податків та зборів, внесків та обов’язкових платежів.

“Наші результати за минулий рік, як і прибуток у 2019 та 2020 роках, дали можливість накопичити певні резерви, які дуже знадобилися під час війни. Тому “Укрпошта” працює та сплачує до бюджету держави відповідні дивіденди, а також виконує зобов’язання перед працівниками та партнерами “, – наголосив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

При цьому він зазначив, що, попри всі складнощі, компанія вже готується повернутися до амбітних, але звичних поштових планів щодо будівництва нових автоматизованих сортувальних центрів, забезпечення 100% цифровізації країни та надання повного спектра банківських послуг для кожного мешканця.

blank

Успіхи 2021 року в компанії пов’язують насамперед зі зростанням ключового та найбільш перспективного напряму роботи – посилкового бізнесу. Так, за рік доходи від доставки внутрішніх та міжнародних відправлень у 2021 році збільшились на 46,5%.

Зазначається, що обсяг внутрішніх посилок за рік загалом зріс на 30%, а окремо з корпоративного бізнесу – на 99%. Водночас збільшився обсяг та доходи за іншими основними напрямками бізнесу. Зокрема, доходи від переказів зросли на 10%, платежів – на 31%.

“У лютому 2022 року оголошення активної фази війни з боку росії ускладнило роботу бізнесу всієї країни, та “Укрпошти” зокрема. Проте вже через два тижні в компанії констатують обережну, але позитивну динаміку, фіксують поступове оновлення обсягів. Особливий попит спостерігається на доставку товарів українських підприємців за межі країни, яка стала можливою з перших днів воєнного стану завдяки своєчасному перегляду логістичних маршрутів та вдалій співпраці з поштами світу в рамках Світової поштової спілки…Значну частку в роботі компанії займає питання доставки гуманітарної допомоги та підтримки державних програм з перевезення вантажів у критичні регіони та евакуації бізнесу зі сходу країни”, – йдеться у повідомленні.

blank
IVECO Daily Укрпошти на Хрещатику Фото: AUTO-Consulting

За даними “Укрпошти”, як і минулого року, більшу частину витрат компанії становить заробітна плата. Загалом витрати на оплату праці за рік з нарахуваннями працівникам становлять 70% від загальних витрат і становили у 2021 році 7,6 млрд грн, що на 17% більше у порівнянні з 2020 роком. За 2021 рік середня зарплата працівників в еквіваленті повної зайнятості зросла на 18% до 10171 грн.

“Укрпошта” продовжує своєчасно та в повному обсязі виплачувати заробітну плату, у кілька разів збільшила оклади працюючим в особливо небезпечних зонах, а також фінансово підтримує тих, хто так чи інакше постраждав від варварського вторгнення росії”, – додали в компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають