9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Укрпошта побудує у Харкові сортувальний хаб

У Харкові на території бізнес-парку «Екополіс ХТЗ» побудують найбільший на сході України центр автоматизованої обробки та сортування поштових посилок.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Mintrans.

Відповідну угоду підписали гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський та директор керуючої компанії бізнес-парку Віталій Баранніков.

За словами Смілянського, нові сортувальні хаби будуть збудовані у Києві (два центри), Дніпрі, Львові та Одесі. Пропускна спроможність харківського центру становитиме 21 000 посилок та 15 000 листів на годину. У рамках проєкту планується створити 800 нових робочих місць. Смілянський зазначив, що місце розташування хабу дозволить зменшити кількість вантажівок, що їздять через центр міста.

«Укрпошта» реалізує проєкт спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком за участю Міністерства інфраструктури. Обсяг фінансування становитиме близько 100 млн євро, які спрямують на будівництво сортувальних центрів у країні та створення пересувних відділень. У рамках реалізації ініціативи до Харкова надійдуть інвестиції на суму близько $42 млн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають