9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

“Укрпошта” побудує у Дніпрі автоматизований сортувальний центр за 49 млн євро

Сьогодні, 19 листопада, у Дніпрі відбулося урочисте підписання контракту на будівництво автоматизованого сортувального центру “Укрпошти”.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Угода про початок будівництва підписана в рамках Дніпровського економічного форуму гендиректором “Укрпошти” Ігорем Смілянським та заступником директора “Гранд Імпекс” Максимом Онуфрієнком за участю міністра інфраструктури Олександра Кубракова, голови Комітету з транспорту та інфраструктури Юрія Киселя, а також голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

Зазначається, що створення нового автоматизованого сортувального центру “Укрпошти” у Дніпрі означає підвищення конкуренції у галузі логістики.

“Пожвавлення логістичного сектору та новий центр означають також збільшення кількості робочих місць, податків до бюджету та покращення інфраструктури у місті”, – йдеться у повідомленні.

“На місці старого шинного заводу незабаром з’явиться новий автоматизований сортувальний центр “Укрпошти”, який оброблятиме до 35 000 посилок та 15 000 листів на годину”, – повідомив гендиректор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Вартість проекту з будівництва сортувального центру на 24 000 кв м і його експлуатації (з гарантією) на 8 років становить 49 мільйонів євро.

“Це власні кошти “Укрпошти” (не з держбюджету), а також кредитні кошти наших партнерів з ЄБРР та ЄІБ”, – додав Смілянський.

За його словами, договори на будівництво хабів “Укрпошти” вже підписано у Києві, Львові, а незабаром, крім Дніпра, вони будуть підписані ще у 2-3 містах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають