9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Укрпошта доставила залізницею вже два мільйони посилок

Укрпошта з квітня відправила багажними вагонами Укрзалізниці 2 млн відправлень.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Укрпошти.

11 вагонів доставляють пошту із 6 міст України – Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова та Дніпра до Києва та у зворотному напрямку.

За цей період найбільше посилок надійшло до Києва зі Львова та Харкова – це 28%, а із Києва – до Львова, Дніпра, Харкова, що склало 31% від загальної кількості посилок. Також багато відправлень доставлялися із Харкова до Києва та Львова.

Всього було виконано 718 рейсів і їх кількість зростала з кожним місяцем. Найбільша була у червні, що в порівнянні із квітнем зросла на 55%. Також й кількість доставлених посилок зросла на 55% – із 477 тисяч посилок у квітні до 741 тисячі посилок у червні.

«Наша ціль – максимально використати наявні ресурси та логістичні можливості державних компаній. У рамках такої співпраці Укрзалізниці та Укрпошти відроджено практику курсування поштових вагонів зі Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова та Дніпра до Києва та у зворотному напряму. Паралельно ми працюємо над модернізацією та розвитком інфраструктури на вокзалах для розвитку проекта #ЗалізнаПошта» – прокоментував міністр інфраструктури України Олександр Кубраков 

blank

«Спільний проект Укрпошти та Укрзалізниці показує свою ефективність. За три місяці співпраці вже надійшли до своїх адресатів 2 млн відправлень. До того ж цей канал доставки також прискорив надходження гуманітарних вантажів до Харкова, де зараз важка ситуація, та Дніпра, куди потрапляє багато переселенців із зони бойових дій. Крім того, він використовувався і для релокації підприємств із східних областей. Вдячний колегам із Укрзалізниці та нашій команді за злагоджену роботу», – сказав генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Адресувати посилку можна до будь якого населеного пункту, де працює відділення Укрпошти. До кінцевого пункту призначення вантажі, які надійшли залізницею, Укрпошта доставляє магістральними автомобілями.

Нагадаємо, у квітні Укрпошта вперше за 20 років відновила перевезення пошти залізницею.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають