9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Український “Руслан” перевіз турецький супутник на космодром (фото)

“Авіалінії Антонова” на літаку Ан-124 “Руслан” перевезли турецький супутник зв’язку для запуску компанією SpaceX.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Протягом кількох останніх місяців авіакомпанією було виконано три перевезення з постачання компонентів супутників.

Літак Ан-124-100 авіакомпанії “Антонов” здійснив перевезення з Тулузи (Франція) нового турецького телекомунікаційного супутника Turksat 5B для запуску американської аерокосмічної компанії SpaceX. Транспортування виконане у співпраці з відділом Bollore Logistics Space у Тулузі. “Руслан” є єдиним літаком, здатним транспонувати унікальні контейнери, оскільки вони розроблені Airbus Defense and Space спеціально для перевезення літаком типу Ан-124-100.

blank
Літак Ан-124-100 “Руслан” авіакомпанії “Авіалінії Антонова” під час завантаження турецького супутника

Загальна вага вантажу становила 60 тонн, а його габарити: довжина – 14,69 м, ширина – 5,45 м і висота – 5,36 м були близькі до розмірів вантажного відсіку літака.

“Професіоналізм технічної бригади авіакомпанії “Антонов” є гарантією безпечного та ефективного перевезення цього делікатного та унікального вантажу, – сказав Сергій Білозеров, спеціаліст комерційного відділу Авіакомпанії “Антонов”. – Для завантаження та розвантаження разом із бортовим краном використовувався зовнішній кран, а також інше спеціальне обладнання, розроблене та виготовлене фахівцями ДП “Антонов”.

blank
Літак Ан-124-100 “Руслан” авіакомпанії “Авіалінії Антонова” під час завантаження турецького супутника

Компанія SpaceX запустила Turksat 5B 18 грудня на замовлення Туреччини з космодрому на мисі Канаверал. Цей супутник стане найпотужнішим для країни та надійно забезпечить широкий діапазон зв’язку не лише для Туреччини, а й сусідніх держав протягом 35 років.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають