9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Український “Руслан” перевіз генераторну установку для електростанції у Нігерії (фото)

Авіакомпанія “Авіалінії Антонова” у співпраці німецькою компанією Chapman Freeborn успішно виконала три рейси літаком Ан-124-100М “Руслан” для доставки нового мобільного генератора газової електростанції та його обладнання з Лубляни (Словенія) до Кано (Нігерія).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Загальна маса вантажу, включаючи генератор, турбіну та обладнання склала близько 200 тонн.

blank
Фото: пресслужба ДП “Антонов”

Планування проєкту перевезення тривало майже рік.

“Вся команда “Антонова”, комерційна та оперативна служби, служба планування маршрутів та планування вантаження тісно співпрацювали з нашим клієнтом та агентами, щоб здійснити безпечну доставку цього важливого вантажу, який забезпечуватиме енергетичні потреби в Нігерії”, – повідомив спеціаліст комерційного відділу АТП ДП “Антонов” Євген Ківа.

Зазначається, що літаки повітряного флоту ДП “Антонов” продовжують виконувати рейси по всьому світу, віддаючи пріоритет польотам на замовлення українського уряду, стратегічним авіаперевезенням за програмою НАТО SALIS та гуманітарним місіям.

blank
Фото: пресслужба ДП “Антонов”

Авіаперевізник використовує свій флот із п’яти літаків Ан-124-100 “Руслан”.

“Ми продовжуємо працювати, попри виклики, з якими ми зіткнулися після російського вторгнення та пошкодження ворогом нашої льотної бази в Гостомелі та деяких наших літаків. Служби, відповідальні за планування перевезень та обслуговування літаків, тимчасово переміщені до Лейпцигу. Це дозволяє нам забезпечити подальшу безпечну експлуатацію літаків флоту “Антонов”, – наголосив в.о. генерального директора ДП “Антонов” Євген Гаврилов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають