9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Український “Руслан” перевіз авіаційний двигун та комплектуючі до Португалії

Авіакомпанія “Авіалінії Антонова” у співпраці з Air Partner виконала терміновий вантажний рейс для перевезення великогабаритного авіаційного двигуна та критичного обладнання з Люксембургу один з віддалених островів на Азорських островах у Португалії.

Вантаж було перевезено на борту одного з літаків Ан-124-100М авіакомпанії, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Вантаж вагою близько 75 тонн, включаючи авіаційний двигун, завантажували та вивантажували на борт Ан-124-100М за допомогою навантажувальної техніки ОПТГ-120М у поєднанні з зовнішнім краном. 48-тонний мобільний кран разом із водієм і монтажником було отримано командою Air Partner і також було завантажено на Ан-124-100М через непідтверджену наявність відповідного мобільного підйомного обладнання на острові.

“Це був дуже цікавий і незвичайний проєкт. Виклики, з якими ми зіткнулися під час цього транспортування, тримали всю команду в невеликому стресі. Завдяки високопрофесійним фахівцям Air Partner та ДП “Антонов” ми успішно доставили чутливий вантаж до місця призначення”, – зазначив Сергій Білозеров, комерційний директор Авіалінії Антонова.

Джек Берт, віцепрезидент Freight US, Air Partner зауважив, що літак Антонов АН-124-100 ідеально підійшов для цього чартерного рейсу, а обслуговування, яке надали співробітники та екіпаж Авіаліній Антонова, відповідало світовому рівню.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають