9.5 C
Alba Iulia
Субота, 18 Вересня, 2021

Український «Руслан» доставив іспанські гелікоптери в Малі (фото)

 • Літак Ан-124 «Руслан» підрозділу ДП «Антонов» доставив три іспанські гелікоптери NH-90 до Республіки Малі у північно-західній Африці.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Іспанія вперше розгортає гелікоптери в рамках навчальної місії в африканській країні.

  Іспанія разом з 21 країнами Європейського Союзу та 3 (Грузія, Молдова та Чорногорія), що не є членами ЄС, бере участь у навчальній місії EUTM Mali.

  Доставка іспанських гелікоптерів NH-90 до Малі Фото: Міністерство оборони Іспанії

  Місія започаткована на прохання влади Малі, що звернувся до Європейського Союзу у 2012 році та 15 жовтня того ж року Рада ЄС погодила це рішення.

  Спочатку чисельність місії складала 250 військових інструкторів та ще близько 200 військових, які займались охороною місії.

  Доставка іспанських гелікоптерів NH-90 до Малі Фото: Міністерство оборони Іспанії

  Необхідність залучення іноземних військових була викликана зростанням ісламістських рухів у Малі та неможливості протистояти ним власними силами.

  За аналогічним сценарієм Європейський Союз нещодавно погодив відправку військ з навчальною місією у Мозамбік, яку Рада ЄС затвердила 12 липня 2021 року.

  З ініціативою відправки тренувальної місії ЄС у Мозамбік виступила Португалія, колонією якої Мозамбік залишався до 1975 року.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” отримала пів мільярда прибутку від основної діяльності

  За підсумками 8 місяців 2021 року "Об’єднана гірничо-хімічна компанія" отримала 473,7 мільйона гривень прибутку від основної діяльності,...

  У листопаді пройде аукціон з приватизації двох морських портів на Одещині

  У жовтні-листопаді українські та іноземні інвестори зможуть взяти участь в онлайн-аукціонах по приватизації Білгород-Дністровського та Усть-Дунайського морських портів та оренди трьох великих...

  Бурштинська ТЕС збільшила виробництво електроенергії у півтора раза

  Виробництво електроенергії на Бурштинській ТЕС за 8 місяців 2021 року збільшилося на 47% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

  У Львові відкрили Центр трансплантології (відео)

  У львівській лікарні швидкої медичної допомоги 25 серпня відкрили Центр трансплантології, аналогів якого, наразі, в Україні немає.Передає Національний...

  “Інтерпайп” на 20% наростив експорт колісних пар з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" за вісім місяців 2021 року виготовила 112,7 тисячі тонн залізничної продукції, що на 13,4% менше, ніж за аналогічний...

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види палива" щодо розвитку виробництва біометану".

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.

  “Укрзалізниця” представила концепт плацкартного вагона нового типу (фото)

  На виставці рухомого складу, яка проходила у Києві в кінці серпня, "Укрзалізниця" представила концепт оновленого плацкартного вагона,...

  “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” отримала пів мільярда прибутку від основної діяльності

  За підсумками 8 місяців 2021 року "Об’єднана гірничо-хімічна компанія" отримала 473,7 мільйона гривень прибутку від основної діяльності,...

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з...