9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Український лоукостер Bees Airline збільшить флот до шести літаків

Авіакомпанія Bees Airline має намір до сезону весняно-літньої навігації поповнити флот ще двома літаками, довівши його таким чином до шести літаків.

Про це повідомив генеральний директор Bees Airline Євген Хайнацький в інтерв’ю Delo.ua, передає Національний Промисловий Портал.

За словами Хайнацького, зараз авіакомпанія має 4 літаки, тобто збільшення флоту ще на 2 літаки означатиме збільшення флоту на 50%.

“А це означає і збільшення рейсів на 50%. Що цьому може завадити? Тільки ситуація з пандемією, з обмеженням польотів. Якщо все це заважатиме нам нарощувати пасажиропотік, ми зможемо перенести початок польотів на 6 літаках на пізніший термін”, – пояснює генеральний директор Bees Airline.

При цьому, за його словами, компанія в жодному разі не обмежуватиметься 4 літаками, але підлаштовуватиметься під ситуацію.

“Немає сенсу загнати сюди літак і літати у збиток на внутрішніх рейсах, або ж ставити його, заявляти рейси й потім скасовувати їх”, – вважає Євген Хайнацький.

Він наголошує – компанія у березні 2021 року розпочала польоти на двох літаках Boeing 737-800. І ще два літаки перевізник отримав упродовж наступних 1,5-2 місяців. За словами Хайнацького, це своєрідний рекорд в Україні, оскільки такого короткого проміжку часу з моменту сертифікації до моменту поповнення флоту до 4 літаків не було ще ні в кого з українських авіаперевізників.

Останні новини:

Зараз читають