9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Український лоукостер Bees Airline відкрив чотири рейси зі Львова

Авіакомпанія Bees Airline з 28 грудня 2021 року запускає регулярні рейси зі Львова до Тбілісі (Грузія).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Рейси виконуватимуться двічі на тиждень.

Крім того, з 22 грудня стартують рейси авіаперевізника зі Львова до Барселони (Іспанія). Вони виконуватимуться двічі на тиждень: у середу та неділю.

20 грудня, Bees Airline запустила регулярні рейси Київ – Львів та Львів – Прага. Рейси з Києва до Львова виконуватимуться 4-6 разів на тиждень (залежно від місяця), рейси зі Львова до Праги – по два рази на тиждень (понеділок та п’ятниця).

“Ми відновлюємо зимові подорожі для львів’ян за цими напрямками та прагнемо, щоб не лише кияни побачили красу Львова та Львівщини, а й іноземні туристи, які точно закохаються у це місто”, – зазначив гендиректор авіакомпанії Євген Хайнацький.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Bees Airline повідомила про початок перевезень вантажів та пошти на своїх регулярних маршрутах. На даному етапі авіакомпанія приймає до перевезень на регулярних маршрутах Київ-Тбілісі-Київ, Київ-Єреван-Київ та Київ-Шарджа-Київ генеральні та спеціальні вантажі (живі тварини, цінні вантажі, дипломатичну пошту та вантажі, що швидко псуються).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають