9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Український літак Ан-124 доставив до Чехії 100 тонн китайської антикоронавірусного вантажу

Зустрічати український літак прибули прем’єр-міністр, міністр внутрішніх справ і міністр оборони Чехії

Для боротьби з коронавірусів Чехія отримала від Китаю 100 тонн медичного вантажу, який був доставлений укра їнської літаком Ан-124 21 березня. Про це в Facebook повідомив п посолиться України в Чеській Республіці Євген Перебийніс.

“Український красень Ан-124 приземляється в аеропорту чеського р Пардубіце. Він доставив до Чехії з Китаю 100 тонн медичного вантажу, зокрема маски, респіратори і т.п.”, – розповів український дипломат.

Український красень #Ан-124 приземляється в аеропорту чеського м. Пардубіце. Він доставив до Чехії з Китаю 100 тон медичного вантажу, зокрема маски, респіратори тощо. Зустрічають наш літак прем'єр-міністр, міністр внутрішніх справ, міністр оборони.

Опубліковано Yevhen Perebyinis Субота, 21 березня 2020 р.

Зустрічати український літак прибули прем’єр-міністр, міністр внутрішніх справ і міністр оборони Чехії. Глава МВС Чехії Ян Хамачек в Twitter подякував Перебийноса за допомогу в організації польоту.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Китай передав Україні 10 млн лабораторних тестів для виявлення коронавіруса і 10 апаратів штучної вентиляції легенів. Перша партія вантажу очікується сьогодні, 22 березня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають