9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Український Ан-124 доставив медичний гуманітарний вантаж з Китаю в США

Український літак “Авіаліній Антонова” Ан-124 “Руслан” 24 квітня доставив гуманітарний вантаж з медичними засобами в Х’юстон в штаті Техас.

Рейс вилетів з китайського Шанхая з вантажем засобів індивідуального захисту, медикаментів, антисептиків, апаратів штучної вентиляції легенів. На черзі — ще один рейс в Орландо у Флориді. Передає lb.

Це перші з десяти гуманітарних рейсів української авіакомпанії, які заплановані в Сполучені Штати, розповів заступник директора “Авіалінії Антонова” Віталій Шость.

“На початок травня у нас заплановано ще кілька рейсів, вони в основному плануються в Лос-Анджелес. 14 травня до літаків Ан-124 ще приєднається літак Ан-225” Мрія “, і ми його плануємо до столиці, Вашингтон. Ми працюємо через американських брокерів, тобто уряд США до нас не зверталася. Наші літаки можуть завантажувати дуже великий обсяг таких товарів, тому що зазвичай засоби індивідуального захисту і медичні прилади не надто важкі, але дуже об’ємні”, – сказав Шость.

Він додав, що “Авіалінії Антонова” ведуть переговори з доставки вантажу в Мексику, а з настанням пандемії в компанії було багато замовлень з європейських країн.

Як повідомлялося, літаки Ан-124-100 “Руслан” задіяні в програмі стратегічних вантажних авіаперевезень SALIS (Strategic Airlift Interim Solution) на користь НАТО і ЄС. У березні повідомлялося, що Ан-124 “Руслан” доставить з Китаю в Чехію медичне обладнання, захисні засоби і тести на коронавірус. Раніше літак Ан-225 “Мрія” доставив в Україну рекордний обсяг медичного вантажу – 12 мільйонів масок і десятки тисяч захисних костюмів. Минулого тижня “Мрія” доставила до Польщі близько 96 тонн медичного обладнання та, а до Франції – близько 150

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають