9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Український Ан-124-100 “Руслан” перевіз чутливу високотехнологічну техніку з Італії до Канади

Авіакомпанія “Антонов” у співпраці з RXO Air Transport перевезла на борту одного з своїх літаків Ан-124-100 “Руслан” дві високотехнологічні машини з ЧПУ (числовим програмним управлінням) з Мілану (Італія), до Гамільтона (Канада).

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення української авіакомпанії.

Вантаж загальною масою 169 тонн складався з п’яти штук, включаючи три машини в пластиковому покритті розмірами 940х300х370 см і менші дерев’яні корпуси.

“Особливість техніки з ЧПУ – це її розміри. Вона вузька і висока. Тому, щоб поставити його на завантажувальний пандус і зафіксувати всередині літака, необхідно було спроєктувати спеціальну транспортну раму», – прокоментувала Ольга Данилова комерційний директор авіакомпанії “Антонов”.

У авіакомпанії зазначають, що рама повинна була бути універсальною та легкою. Це є необхідними умовами для кількох планових трансатлантичних польотів

“Ця критична місія потребувала величезних потужностей та новітніх технологій, саме того в чому ми спеціалізуємося. Завдяки командній роботі, поєднанню досвіду RXO Air Transport/Expedite, “АНТОНОВ” та наших наземних агентів, а також унікальним можливостям Ан-124-100, цей проєкт був успішним. З розширенням послуг RXO, ми готові й надалі надавати значну кількість пропозицій з повітряних перевезень вантажів у співпраці з «АНТОНОВ» для наших клієнтів з Північної Америки та всього світу”, – заявив Рассел Мінс, старший менеджер з міжнародної діяльності великогабаритних та надважких вантажів RXO.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають