9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Українські вибухотехніки отримали нові службові авто (фото)

13 листопада поліцейським-вибухотехнікам із різних регіонів країни передали 14 нових автівок підвищеної прохідності Mitsubishi L200 та Renault Duster.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на UA/TV.

“Сучасні автомобілі дозволять поліцейським-вибухотехнікам працювати ефективно у найвіддаленіших районах”, – сказав під час урочистостей міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Нові автомобілі отримають вибухотехніки Житомирської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Миколаївської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Чернігівської та Чернівецької областей, а також Києва та Департаменту вибухотехнічної служби Нацполіції.

У свою чергу, голова Нацполіції Сергій Князєв акцентував, що це ще один крок, який и сьогодні робить поліція для розвитку важливого підрозділу.

Повнопривідні Mitsubishi L200 нині максимально запитані, зокрема й тому, що вони працюють в умовах бездоріжжя.

Як відзначив т. в. о. начальника департаменту вибухотехнічної служби Руслан Оровецький, відсоток звернень до вибухотехніков значно виріс із початку 2014 року: “З початком військових дій на сході, боєприпаси почали вивозити на мирні території, тож за рахунок цього виріс відсоток звернень. За 10 місяців цього року у нас близько 15 тис. викликів” –  наголосив він.

АвторUA/TV

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають