9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Українські “Руслани” перевезли гірське устаткування з Австралії до Бразилії (фото)

Авіакомпанія “Авіалінії Антонова” виконала термінову доставку гірського устаткування з Австралії до Бразилії на літаках Ан-124-100 “Руслан”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що компанія Chapman Freeborn замовила чартерні рейси трьох літаків Ан-124-100 для перевезення нового обладнання вагою 370 тонн з Австралії, необхідного для продовження гірських робіт на шахті в Бразилії.

Також повідомляється, що інженери ДП “Антонов” розробили спеціальні рами для транспортування частин цього обладнання. Під час навантаження і розвантаження використовувалися процедури, розроблені фахівцями підприємства для здійснення перевезень надгабаритних вантажів.

“Антонов” вчасно доставив вантаж, що дозволило встановити нове обладнання на гірські машини і продовжити безпечну та ефективну роботу шахти в Бразилії”, – додали на підприємстві.

Зокрема, були перевезені: гігантський буровий вал і транспортна трубка, необхідна для модернізації обладнання в кінцевому пункті призначення, забезпечивши мінімальний час простою.

“Це був складний проєкт, який ми повинні були реалізувати в досить жорсткі терміни. Використання трьох літаків Ан-124-100 для виконання замовлення дозволило нам успішно здійснити це кругосвітнє перевезення”, – повідомив фахівець з комерційних перевезень “Авіаліній Антонова” Володимир Гончаров.

“Минулий рік був непростим. Однак для нашої авіакомпанії, яка спеціалізується на вантажних перевезеннях, він за всю її історію став рекордним. Загальний річний наліт нашого парку Ан-124 “Руслан” досяг майже 8000 годин. Протягом року авіакомпанія виконала понад півтисячі рейсів тільки літаками Ан-124-100 (без урахування інших типів). Зараз ми продовжуємо працювати для виконання своїх зобов’язань перед замовниками”, – підсумував директор авіакомпанії “Авіалінії Антонова” Михайло Харченко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають