9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

Українське дунайське пароплавство виходить на понадпланові перевезення

ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” виконало план вантажоперевезень 2018 року вже 29 листопада, досягнувши показника 2 млн 450 тис. т.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

У загальному обсязі перевезених вантажів 1 млн 227 тис. т склало залізорудну сировину (ЗРС), 524 тис. т – зерно і продукти його перероблення, 164 тис. т – вугілля.

“У номенклатурі вантажів – традиційна для нас залізорудна сировина – це котуни, руда. вугілля. І, звичайно, були інтенсивні перевезення зерна з Угорщини та Сербії в серпні-жовтні”, – прокоментував заступник голови правління з експлуатації флоту і фрахтування ПрАТ УДП Едуард Буряк.

А глава ПрАТ “Українського Дунайського пароплавства” Дмитро Чалий звернув увагу на той факт, що планового річного показника за 11 місяців вдалося досягти в складних навігаційних умовах критичного мілководдя, що мали місце в поточному році.

У компанії повідомили, що в даний час йде понадпланове відвантаження на флот. У грудні мають намір перевезти до 200 тис. т вантажів, в тому числі в експортному напрямку – 160-170 тис. т, між іноземними портами – 30-40 тис. т.

Відзначається, що в даний момент на Нижньому і Середньому Дунаї йде підйом рівнів води, що дозволяє збільшити осадку, на яку вантажиться флот, одночасно зменшуючи кількість буксирів на лінії. Станом на 30 листопада на лінії перебувало 25 караванів.

У 2017 році річковим флотом ПрАТ “УДП” було перевезено 2 млн 368 тис. т вантажів.

Останні новини:

Зараз читають