9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Українське Дунайське пароплавство хоче співпрацювати з найбільшими логістичними операторами на Дунаї

Українське Дунайське пароплавство розглядає можливості кооперації з найбільшими логістичними операторами, які працюють на річці Дунай.

Про це розповів в. о. генерального директора Українського Дунайського пароплавства Дмитро Москаленко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Мета такого співробітництва – розбудова комплексних логістичних рішень, які дозволяють компенсувати недоліки всіх працюючих наразі логістичних напрямків.

blank

Директор УДП також проінформував, що зараз керівництво компанії проводить відповідні перемовини в ряді європейських країн, зокрема, в Румунії, Угорщині та Австрії.

“Перші зустрічі відбулися в Румунії. З цією країною пов’язані два з основних логістичних напрямки морських перевезень. Це канал Суліна та канал Чернавода – порт Констанца.

Потенціал Суліни є обмеженим з причини низької пропускної спроможності. Відкриття гирла Бистре покращило ситуацію – але залишаються питання недостатніх глибин та безпеки судноплавства.

Розвиток логістики через канал Чернавода також має певні складнощі. Це і втрата фактичної вантажомісткості у періоди мілководдя, і затримки флоту, пов’язані з необхідністю використання терміналів порту Констанца.

Таким комплексним рішенням може стати перевалка на рейдових стоянках портів Констанца, Суліна, Усть-Дунайськ та інших. Або за схемою баржа-судно, або за схемою баржа – судно-накопичувач”, – заявив Москаленко.

blank

Він додав, що можливість здійснювати перевалку на рейдових стоянках є у великих румунських логістичних операторів. Кооперація з іноземними партнерами дозволила б скоротити часу обороту флоту УДП, через що б збільшилися обсяги перевезень та зросла конкурентоздатність УДП.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають