9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Українське Дунайське пароплавство домовляється про рейдову перевалку вантажів у порту Констанца

Керівник Українського Дунайського пароплавства Дмитро Москаленко повідомив, що досягнута рамкова домовленість з TTS GROUP S.A. щодо можливості здійснення перевалки вантажів на рейдових стоянках порту Констанца.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Наразі діяльність УДП найбільше пов’язана саме з цією країною. Більше половини вантажів цього року доставлено нашими суднами у румунські порти. І ми зацікавлені у пошуку в Румунії нових можливостей, проєктів та надійних партнерів”, – додав Москаленко.

Перша зустріч відбулася з представниками румунської TTS GROUP S.A.

blank

Група компаній володіє найбільшим річковим флотом на Дунаї, який налічує майже півтисячі суден (800 тис. тонн). У TTS власні термінали у Констанці та 7 річкових портах Дунаю. Групі компаній також належать 8 плавкранів.

“Партнери підтвердили можливість здійснення перевалки на рейдовій стоянці Констанци за схемою баржа-судно, УДП отримала відповідні цінові пропозиції. Рейдова перевалка дозволить УДП значно пришвидшити обертання флоту. Адже очікування в черзі на розвантаження у терміналі порту зазвичай забирає занадто багато часу. Але найголовніше, УДП зможе пропонувати власникам вантажів (українським аграріям або трейдерам) увесь логістичний ланцюжок “під ключ” – від перевалки в річковому порту до завантаження на морські судна (невдовзі в УДП з’явиться власна перевалка, але про це згодом)”, – підкреслив керівник УДП.

blank

Він також відзначив, що нова логістична модель УДП успішно конкурує з прямими відправками морських суден з Ізмаїлу. Адже українські річкові порти не можуть обслуговувати судна великого тоннажу, які здатні заходити у Констанцу.

“Під час перемовин з представниками TTS GROUP S.A. також обговорили перспективи інших напрямків взаємодії. У групи компанії величезна база вантажів, яка навіть більше, ніж провізна спроможність флоту. Це відкриває можливості для кооперації з партнерами”, – підсумував Москаленко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають