9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з країн Перської затоки до Києва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

У 2020 році судно Porada, що належить компанії, вже піднімалося по Дніпру до Українки (Київська область), вивантаживши 2000 тонн турецького цементу.

“Argo Shipping вже відродила такі лінії, як Запоріжжя – Італія, Запоріжжя – Греція, Запоріжжя – Франція та інші. А в цьому році вже отримала запити від фрахтувальників на виконання рейсів з країн Перської затоки до Києва. У квітні ж одне з суден групи компаній вже зафрахтували на рейс із Запоріжжя до французького порту Фос. Тому ми думаємо, що 2021 стане роком нових можливостей для розвитку річкової логістики в Україні”, – заявив комерційний директор Argo Shipping Group Олександр Нікулін.

Повідомляється, що у 2020 році суднами компанії було перевезено 710 тисяч тонн вантажів, що на 30% більше, ніж у 2019 році. З цього обсягу понад 350 тисяч тонн склала металопродукція, яку завантажили в річкових портах на річці Дніпро і відправили в морські порти Чорного, Середземного, Адріатичного морів, а також в європейські порти на Дунаї.

Компанія оперує 13 одиницями флоту загальним тоннажем понад 44 тисяч тонн, з них 9 суден класу річка-море і чотири річковими суднами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають