9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Українська авіакомпанія SkyUp  поповнила флот ще одним літаком

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines поповнила флот літаком Boeing 737-800 2011 року випуску.

Повітряне судно з реєстраційним номером UR-SQM може вмістити до 189 пасажирів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Цієї осені UR-SQM буде пофарбований у класичну ліврею кольорів SkyUp. Він літатиме на міжнародних рейсах у Європі й, як тільки з’явиться така можливість, – в Україні”, – йдеться в повідомленні авіакомпанії.

Таким чином, флот, яким на сьогодні оперує SkyUp Airlines, складається з 2 Boeing 737-700 NG на 149 місць, 10 Boeing 737-800 NG на 189 місць.

blank
Фото – Malcolm Nason

В авіакомпанії повідомили, що салон виконаний у конфігурації Boeing SkyInterior, з сучасними кріслами Geven.

“Літак оснащений вінглетами, а восени, за ініціативи авіакомпанії, планується їх оновлення на роздвоєні Scimitar Winglets. Використання саме таких вінглетів спрямоване на зниження викидів СО2 в атмосферу та економію палива”, – додають у SkyUp.

Днями комерційний директор SkyUp Airlines Людмила Слободянюк заявила про те, що 10 літаків авіаперевізника виконують рейси у Європі для інших авіакомпаній на умовах мокрого лізингу.

blank
Фото: ЦТС

Станом на 6 липня три літаки Boeing 737-800 SkyUp працювали на Corendon Airlines Europe, два – на Smartwings і по одному – на Wizz Air, Tailwind Airlines і Freebird Airlines. Один B737-800 перевізника (UR-SQP) не виконував рейси, оскільки перебуває на зберіганні в аеропорту Бориспіль. Також у флоті компанії числилися два Boeing 737-700, що стояли в Яссах і Варні (Румунія).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають