9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Україна запускає “Дунайський зерновий шлях”

Керівник Українського Дунайського пароплавства Дмитро Москаленко заявив, що УДП запускає новий проєкт “Дунайський зерновий шлях”, який передбачає доставку аграрної продукції з річкового порту одразу на морське судно великого тоннажу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ще влітку ми передбачали, що рф може в будь-який момент спробувати зірвати “зернову ініціативу”. Тому розвивали наш проєкт “Дунайський зерновий шлях”. Зокрема, УДП інвестувало у створення власної перевалки зернових”, – зазначив він.

Також УДП, за словами Москаленко, домовилося з румунськими партнерами – групою компаній TTS – про більш швидку та ефективну схему перевалки у порту Констанци.

“Наш “Дунайський зерновий шлях” вже починає працювати. Це доставка аграрної продукції з річкового порту одразу на морське судно великого тоннажу. Увесь логістичний ланцюжок здійснюється і контролюється УДП. За рахунок більш швидкого процесу завантаження і розвантаження середній час обороту каравану скоротиться приблизно на 30%. Власникам вантажу вже не доведеться нести фінансових втрат внаслідок тривалих очікувань в черзі біля терміналу”, – розповів керівник пароплавства.

blank

Він додав, що важлива складова проєкту – оснащення суден системами он-лайн контролю, відеоспостереження та збільшення кількості судноводіїв в екіпажі.

“За нашим прогнозами, у майбутньому баржевий караван зможе здійснювати до двох рейсів на місяць. На другому етапі проєкту передбачається будівництво нових барж, адже ми фактично вичерпали можливість збільшення “тоннажу”. Крім того, вже у найближчий час починається модернізація тяги – капітальний ремонт самохідного флоту з заміною двигунів”, – додав він.

УДП пропонує направити в програми розвитку левову частку прибутку цього року (після сплати податків та дивідендів). 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають