9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

Україна та Польща створять спільне логістичне підприємство для збільшення експорту товарів

Україна та Польща створять спільне логістичне підприємство, яке покликане значно збільшити обсяг залізничних перевезень українського експорту до ЄС та на світові ринки через Європу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відповідний меморандум підписали прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у Кракові.

Зокрема, йдеться про необхідність розширення залізничних колій для товарів, які неможливо доставляти через заблоковані росіянами порти та блокування частини залізничної мережі України, яка сьогодні вже не має сполучення з росією та білоруссю.

Україна та Польща домовилися спільно працювати над збільшенням вантажоперевезень через західний кордон України, спільно вирішуючи технічні та організаційні проблеми – різні митні правила, використання різних шляхів, пошук вільного рухомого складу.

“Ми почали готувати концепцію спільного підприємства з польськими колегами вже через тиждень після початку війни. Об’єднання досвіду та знань менеджерів “Укрзалізниці” та польських колег дозволить сформулювати унікальні логістичні пропозиції для європейського та світового ринку, що відмовляється від російських поставок та російської логістики”, – зазначив голова правління АТ «УЗ» Олександр Камишин.

Зазначається, що спільний менеджмент українських та польських залізниць дозволить створити прості та зручні логістичні рішення від постачальника в Україні до споживача у будь-якій точці світу.

“Робота над створенням такого спільного підприємства почнеться негайно, щоб якнайшвидше відкрити потенціал для економічного співробітництва, модернізації залізничної інфраструктури, збільшення перевезень як через кордон, так і територією ЄС”, – додали в УЗ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають