9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

Україна і Туреччина значно розширили квоту на польоти між країнами

Державіаслужба України і Директорат цивільної авіації Туреччини домовилися про значне розширення квоти на польоти між країнами, повідомив турецький регулятор.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на avianews.com.

Відповідний меморандум на зустрічі 20 лютого в Анкарі підписали глава Директорату Бахрі Кесіджі та перший заступник глави Державіаслужби Сергій Коршук.

Документ повністю знімає існуючі обмеження на польоти між Одесою і Стамбулом, де до недавнього часу квота дозволяла виконувати до 28 рейсів на тиждень авіакомпаніям кожної з країн.

На лінії Львів-Стамбул квота розширена з 15 до 28 рейсів на тиждень, на лінії Херсон-Стамбул — з 10 до 21 на тиждень, на лінії Запоріжжя-Стамбул — з 14 до 21 на тиждень, на лінії Вінниця-Стамбул — з 10 до 14 в тиждень, на лінії Харків-Стамбул — з 14 до 28 на тиждень, на лінії Миколаїв-Стамбул — з 7 до 14 на тиждень, на лінії Івано-Фраковск-Стамбул — з 7 до 14 на тиждень, на лінії Київ-Даламан з 7 до 10 на тиждень.

В якості нового пункту в Туреччині додана Адана, з якої польоти можуть виконуватися в міста України з частотою до семи в тиждень по кожному з маршрутів.

На даний момент квота на польоти з боку Туреччини повністю використана на маршрутах Одеса-Стамбул, Львів-Стамбул, Київ-Стамбул, Херсон-Стамбул і Харків-Стамбул.

Останні новини:

Зараз читають