9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Україна домовилася з США щодо оновлення всього залізничного парку до 2030 року

У рамках укладеного зі США Меморандуму про транспортну співпрацю Україна має намір до 2030 року оновити весь парк локомотивів та вагонів.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства інфраструктури України, передає Національний Промисловий Портал.

«18-20 травня триває Саміт міжнародного транспортного форуму 2022 року, який об’єднує керівників транспортних галузей практично з усього світу. У рамках цього заходу Україна та США підписали Меморандум про співпрацю», – йдеться у повідомленні.

blank
Фото: Мінінфраструктури

Ключовим результатом у виконанні Меморандуму очікується оновлення локомотивного та вагонного парків України, а також створення системи швидкого залізничного сполучення між великими містами та покращення відповідної інфраструктури.

Також у сфері пріоритетів у партнерстві з США робота над проєктами модернізації існуючих автошляхів та встановлення на них станцій автоматичного зважування.

Також Меморандум підтверджує наміри сторін продовжувати тісне співробітництво щодо:

  • питань безпеки повітряного простору та безпечної роботи цивільної авіації;
  • сприяння комерційній участі та інвестиціям приватного сектору США та України у комерційні проєкти та участі в державних закупівлях, експорту товарів та послуг;
  • розвитку та впровадженню доброякісних та екологічно безпечних авіаційних палив та інших чистих технологій, що відповідають високим міжнародним стандартам;
  • використання можливостей для просування цифрових технологій та співпраці щодо покращення кібербезпеки на транспорті, обміну інформацією про нові кіберзагрози;
  • співпраці у сфері альтернативних палив, електрифікації транспорту, використання ринкових механізмів та технологічного прогресу з метою зменшення викидів парникових газів у транспортній галузі.

«Ми щиро вдячні американським колегам за стійку та послідовну підтримку нашої країни, зокрема, у її інфраструктурному просуванні. Сьогодні ми можемо говорити про підписання Меморандуму як про чергове свідчення дружніх відносин між США та Україною, яке ще більше поглибить співпрацю двох держав», – заявив Олександр Кубраков, міністр інфраструктури.

blank
Фото: Мінінфраструктури

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають