9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

“Украерорух” з наступного року переходить на роботу в концепції гнучкого повітряного простору

Державне підприємство обслуговування повітряного руху (“Украерорух”) із середини 2022 року планує перейти на роботу в концепції Free Route Airspace в єдиному українському авіапросторі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Free Route Airspace – повітряний простір, в межах якого користувачі можуть вільно планувати маршрут між встановленою точкою входу та виходу.

“Починаючи з 2 грудня цього року ми вводимо в Сімферопольському районі польотної інформації так званий Free Route Airspace – даємо додаткову гнучкість користувачам у плануванні найоптимальніших маршрутів. А починаючи з середини наступного року ми зробимо єдиний блок повітряного простору, який буде абсолютно гнучким для всіх авіакомпаній”, – заявив голова підприємства Андрій Ярмак у ході форуму “Велике будівництво: авіація та туризм”.

За його словами, “Украерорух” планує переглянути чинну заборонену зону на сході України залежно від ситуації з її безпекою, що також дасть можливість будівництва нових аеропортів неподалік зони АТО.

Крім того, за словами Ярмака, авіатрафік у Сімферопольському районі польотної інформації з червня 2021 року збільшився втричі, і це лише початок.

Зараз цим районом польотної інформації користуються зокрема такі авіакомпанії, як Luftganza, WizzAir, flydubai та інші.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають