9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Uber Shuttle запускає в Києві ще один маршрут

Uber Shuttle запускає в Києві новий маршрут — від Солом’янки до Бессарабки (вул. Солом’янська, 24 – вул. Еспланадна, НСК “Олімпійський”).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Uber Shuttle курсуватиме за вказаним маршрутом кожні 15 хвилин з 7:00 до 21:00.

За даними Uber, за місяць роботи сервісу Uber Shuttle ним скористалося понад 2 тисячі осіб. Найбільш популярним маршрутом в даний час є рейс від вул. Каунаська до ст. м. Либідська.

Максимальна кількість пасажирів, які одночасно скористалися одним і тим же транспортним засобом, – 16 осіб. У компанії підрахували, що в середньому користувач Uber Shuttle робить три поїздки за тиждень.

Як повідомлялося, Uber 14 травня 2019 року запустив пілотний проєкт Uber Shuttle в Києві на двох маршрутах. Тестовими маршрутами були визначені напрямки Виноградар — Шевченківський район і Дарниця – ст. м. Либідська.

Найближчим часом очікуються маршрути з Троєщини на Дарницю, з Позняків на площу Льва Толстого, а також з Троєщини на Поділ.

Вартість поїздки залежить від відстані: 15 гривень за поїздку до 8 км, 20 гривень — від 8 до 12 км, 25 гривень — від 12 до 16 км, 30 гривень — понад 16 км.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають