9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

У Запоріжжі на лінії вийшли ще два зчленованих тролейбуси (фото)

Сьогодні, 26 грудня, в Запоріжжі на лінію вийшли ще два тролейбуси «гармошки» європейського виробництва «Van Hool AG 300T».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

Тепер в парку «Запоріжелектротрансу» вже чотири таких машини. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

За його словами, європейські тролейбуси працюють на тому маршруті, який відкрили 70 років тому, він поєднав Заводський район Запоріжжя з вулицею Богдана Хмельницького. Тоді на маршруті працювали тролейбуси МТБ-82Д. Володимир Буряк каже, що зараз в тролейбусних депо Запоріжжя налічується півсотні тролейбусів з яких на лінію виходить 41 машина.

За словами мера, в цьому році місто приділило увагу саме тролейбусам і оновило близько 30% парку. В тому числі, на маршрутах міста почали роботу 5 тролейбусів з автономним ходом. Вони обслуговують маршрут на Хортицю. У цьому році також отримали частину тролейбусів європейського виробництва. Постачання 18-метрових тролейбусів «Van Hool AG 300T» будуть завершені в наступному році.

Зауважимо, що «Van Hool AG 300T» не перші тролейбуси-«гармошки» в Запоріжжі. Раніше в цьому місті працювали зчленовані тролейбуси ЗиУ-683 і ЮМЗ Т1, однак вони покинули вулиці міста до середини 2010-х років.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають