9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

У Вінниці запустили в експлуатацію тролейбус місцевого виробництва (фото)

17 травня на вулиці Вінниці вперше вийшов тролейбус місцевої збірки. Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Коли у 2015 році майстри Вінницькій транспортної компанії модернізували перший вагон VinWay, ми навіть не могли подумати, що наступним амбітним проектом колективу ОТК стане збірка тролейбуса”, – розповів мер Вінниці.

За його словами, фахівці комунального транспортного підприємства підібрали комплектацію обладнання переважно вітчизняного виробництва. На тролейбусах встановлена українська електронна система управління і вінницька система інформаційного управління. Серед характеристик – 5 км автономного ходу, система вентиляції в салоні, інноваційні деталі, які спростять експлуатацію і підвищать рівень безпеки. А ще — майже 30% економії електроенергії в порівнянні з тролейбусами старого покоління.

“Вчора ми його протестували, а з сьогоднішнього дня це можуть робити вже всі пасажири, — говорить Моргунов. – Я сподіваюся, що новий сучасний тролейбус сподобається жителям не тільки дизайном, але і якістю послуг і комфорту. І ми продовжимо реалізовувати цей проект в подальшому”.

Раніше ми писали про те, що новий тролейбус презентували у Вінницькій транспортної компанії. Ліврея машини нагадує вінницькі трамваї VinWay.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають