9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

У SkyUp розповіли про відкриття нових напрямків за умови лібералізації візового режиму для іноземних туристів

Авіакомпанія SkyUp Airlines висловила готовність відкрити регулярні рейси в такі країни як Китай, Саудівська Аравія, Бахрейн, Кувейт, Оман, Ліван, Індію, ОАЕ, Катар, Єгипет і Туніс в разі лібералізації візового режиму для туристів з цих країн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зараз компанія вже може говорити про маршрути в Мумбай (Індія) Бейрут (Ліван), Ер-Ріяд, Джидду (Саудівська Аравія), Каїр (Єгипет), говориться в повідомленні, поширеному перевізником.

Дану заяву в SkyUp зробили на тлі рішення Міністерства закордонних справ України про початок видачі електронних віз громадянам Індії, Південно-Африканської Республіки та Філіппін, яке набрало чинності 14 серпня.

“Довгий час Україна демонструвала негативне туристичне сальдо. За даними Державної служби статистики, розрив між кількістю українців, які виїжджають за кордон, і іноземців, які відвідують Україну, становить близько 10 млн осіб на рік: 26 млн наших громадян проти 15 млн гостей країни”, – відзначається в повідомленні.

Прямий внесок туризму у ВВП країни, за підрахунками Мінекономіки, становить всього 1,5% ВВП, в той час, як в Грузії цей показник становить 26,3%, а в сусідній Білорусі – 6,4%.

“Проста арифметика показує переваги лібералізації віз: середній чек одного китайського туриста в Україні становить близько 950 доларів. Якщо кількість гостей з цієї країни протягом року досягне хоча б 100 тис. осіб, то нескладно порахувати — Україна додатково отримає понад 2,5 млрд гривень. Така ж висока платоспроможність у туристів з Саудівської Аравії, Бахрейну, Кувейту, Оману, Лівану, Індії, ОАЕ, Катару, Єгипту, Тунісу”, – констатують в SkyUp.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають