9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

У серпні Укрзалізниця перевезла 1,9 млн тонн залізної руди

АТ «Укрзалізниця» в серпні 2022 року зменшила перевезення залізної та марганцевої руди на 6,8% в порівнянні з попереднім місяцем – до 1,89 млн т.

Про це повідомив голова правління УЗ Олександр Камишин у своєму Telegram-каналі, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK Center.

При цьому в порівнянні з серпнем 2021 року перевезення ЗРС залізницею скоротилися в 3,4 раза. Загалом за січень-серпень 2022 року залізничний оператор перевіз приблизно 20 млн т залізорудної сировини.

Перевезення зернових у минулому місяці зросли на 44,3% в порівнянны з липнем поточного року – до 6,25 млн т, нафти й нафтопродуктів – на 2,6%, до 556 тис. т, а інших вантажів – скоротились на 0,8%, до 6,25 млн т.

«У минулому місяці трохи просіли перевезення залізної руди (-7%) та чорних металів (-10%). Тут причина зрозуміла – нажаль продовжується падіння виробництва сталі у світі», – зазначив глава УЗ.

Нагадаємо, за підсумками серпня 2022 року «Укрзалізниця» збільшила перевезення вантажів на 4,5% у порівнянні з попереднім місяцем – до 10,79 млн т. Результат серпня є рекордним від початку широкомасштабної агресії РФ.

«5% росту – це ніби й не багато, та ми боремось за кожну тонну вантажу. Ми постійно працюємо над тим, щоб збільшувати експортно-імпортний потенціал залізниці. Будуємо нові ділянки, відкриваємо нові стики з сусідніми країнами, збільшуємо пропускну спроможність західних переходів», – прокоментував результати роботи Олександр Камишин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають